Τεχνικός Πωλήσεων με έδρα την Θεσσαλονίκη
Tecnopneumatic Βορείου Ελλάδος Ι.Κ.Ε.
Menemeni, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 22 ώρες
source : Kariera.gr

Η Tecnopneumatic Βορείου Ελλάδος με έδρα την Θεσσαλονίκη μέλος του ομίλου Tecnopneumatic A.E είναι μια ηγετική εταιρία στον χώρο του πνευματικού αλλά και βιομηχανικού αυτοματισμού με ιστορία 43 ετών.

Η εταιρία ζητά εσωτερικό τεχνικό πωλήσεων για την διαχείριση του υπάρχοντος αλλά και νέου πελατολογίου της εταιρίας ικανό να αντιληφθεί και να εξυπηρετήσει τεχνικές ζητήσεις αλλά και να προτείνει λύσεις μετά από εύλογο χρονικό διάστημα.

Αρμοδιότητες :

  • Εξυπηρέτηση πελάτων στην εταιρία
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Προετοιμασία προσφορών μέσω ERP
  • Διαχείριση αποθήκης
  • Προσόντα

  • Πτυχίο μηχανολογίας ή ηλεκτρολογίας (ΑΕΙ- ΤΕΙ ΙΕΚ)
  • Εκπαίδευση ή εμπειρία στον Πνευματικό ή αυτοματισμό
  • Αρίστη γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια ανάγνωσης και κατανόησης τεχνικών καταλόγων
  • Άριστη γνώση Ms Office 365 (Word, Power point και κυρίως Excel )
  • Εμπειρία στην ERP (Softone) CRM
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άντρες
  • Θα εκτιμηθούν

  • Άλλες γνώσεις σε Υ / Π και IT
  • Σχεδίαση, γνώση cad προγραμμάτων
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και υγειές περιβάλλον εργασίας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα