Μηχανικός Διοίκησης & Επίβλεψης Έργων
Δ/Δ
Αθήνα
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη Τεχνική και Κατασκευαστική Εταιρία με έδρα την Αθήνα και ηγετική θέση σε εξειδικευμένο κλάδο κατασκευών με ευρεία παρουσία στην Ελληνική αγορά, ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό για την οργάνωση και επίβλεψη έργων σε μακροχρόνια βάση συνεργασίας.

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ η ΤΕΙ με ειδικότητα Μηχανικού, Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • Εμπειρία σε θέση project manager / μηχανικού εργοταξίου
  • Γνώση διαδικασιών επίβλεψης - Διοίκησης τεχνικών έργων (χρονοδιαγράμματα, εκτέλεση, έλεγχος, επιμετρήσεις κτλ.)
  • Καλή γνώση Η / Υ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αποτελεσματικός και προσανατολισμένος στους στόχους που θέτει η Εταιρία.
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα :

  • Στο fax : 210 5248 347 υπόψη Διεύθυνσης Προσωπικού.
  • κάνοντας Αίτηση
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.