Πωλητής/τρια Μικρής Λιανικής
West ΑΕ
Αθήνα, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Careernet.gr

Η ., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά :

Αθήνα)

Περιγραφή θέσης : Φροντίζει για την διατήρηση του πελατολογίου αλλά και την ανάπτυξη νέων πελατών εκ μέρους Πολυεθνικής Εταιρείας FMCG στην περιοχή ευθύνης του / της.

Διαπραγμάτευση με τους υπεύθυνους των σημείων πώλησης, παρακολούθηση του ανταγωνισμού και άριστη εξυπηρέτηση είναι απαραίτητα.

Παραγγελιοληψία και εποπτεία της σωστής τοποθέτησης των προϊόντων.

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Πτυχίο : ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ / ΚΟΛΛΕΓΙΟ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο τουλάχιστον 1 έτος
  • Επικοινωνιακή δεξιότητα και ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Εξοικείωση με την χρήση Η / Υ, tablet, pda, κινητό τηλέφωνο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Πλήρη απασχόληση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι / ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία με την ένδειξη ΜRC073, στην ηλεκτρονική δ / νση

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα