ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη εταιρεία ζητάει νέους / ες για μόνιμη συνεργασία , ανεξάρτητου σχολής και κατεύθυνσης για τη στελέχωση τμημάτων της.

Κάλυψη των τμημάτων :

  • Ερευνάς αγοράς,
  • Διαφήμισης
  • Human resource
  • Πωλήσεων
  • Η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη διότι παρέχεται εσωτερική εκπαίδευση.

    Απαραίτητα Προσόντα

  • Kαλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Με όρεξη για μάθηση
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Άμεσα Διαθέσιμοι
  • Αποστολή βιογραφικών έως 30 / 11, θα γίνει άμεση απορρόφηση των υποψηφίων.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα