Senior Fullstack Java Developer
CPL Jobs
Athens, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Just Join IT

Jenkins (nice to have)

AWS (nice to have)

Docker (nice to have)

Angular (advanced)

JavaScript (advanced)

Java (advanced)

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów, z ugruntowaną wiedzą z zakresu automatyzacji testów, zainteresowanych pracą w roli kontraktora przy projekcie zlokalizowanym w branży finansowej.

Kontrakt przewidziany jest na pół roku, z możliwością przedłużenia.

Stanowisko : Senior Fullstack Java Developer

Zadania na stanowisku :

  • Projektowanie, tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań z wykorzystaniem Java, Spring, JPA oraz Angular,
  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o analizę wymagań biznesowych,
  • Tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Promowanie clean code, code review w codziennej pracy,
  • Rozwój rozwiązań do wdrożenia zarówno w chmurze, jak i on-premise
  • Oczekiwane kompetencje i umiejętności :

  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji webowych,
  • Doświadczenie z Java, Spring, JPA (Hibernate),
  • Znajomość JavaScript / Typescript oraz React, Angular lub vue.js,
  • SQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2+),
  • Znajomość metodyki Agile,
  • Znajomość Docker, Jenkins, baz danych Oracle, AWS lub innej chmury będzie traktowana jako atut
  • Czego możesz oczekiwać :

  • Premia zależna od wyników,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Ubezpiecznie na życie,
  • Pakiet socjalny, karta multisport,
  • Budżety szkoleniowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca hybrydowa lub zdalna.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας