Υπεύθυνος Υποστήριξης Πωλήσεων
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Α.Ε
Λάρισα, Θεσσαλία, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera

Η εταιρία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Α.Ε. με μακροχρόνια παρουσία στο χώρο της εμπορίας ελαστικών, αναζητά για το υποκατάστημά της στη Λάρισα :

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες :

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα εργάζεται στις εγκαταστάσεις του υποκαταστήματος της εταιρίας και θα ασχοληθεί με την υποστήριξη των πωλήσεων χονδρικής.

Ο ρόλος περιλαμβάνει την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών, την στενή συνεργασία με τους πωλητές της εταιρείας για την υποστήριξή τους σε θέματα πωλήσεων, παραγγελιών και παραδόσεων, καθώς και την επικοινωνία με τα κεντρικά της εταιρείας για τον συντονισμό παραλαβών εμπορευμάτων και την παρακολούθηση της αποθήκης.

Περιλαμβάνει επίσης, την τήρηση στατιστικών στοιχείων της δραστηριότητας του υποκαταστήματος. Η θέση αναφέρεται στον διευθυντή πωλήσεων χονδρικής της εταιρίας.

Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση εξυπηρέτησης εταιρικών πελατών, είτε σε θέση πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα
  • Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές αποδοχές, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.

    Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή