Καθαρίστρια - Αεροδρόμιο
T&T MAINTENANCE MASTER
GR
πριν από 13 μέρες
source : Skywalker

Καθαρίστρια (αεροδρόμιο)

Η Maintenance Master αναζητεί προσωπικό καθαριότητας για καθημερινή πενθήμερη εργασία, μόνιμη απασχόληση και σταθερό ωράριο 16.

00-24.00 στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος.

Καθήκοντα θέσης : Καθαρισμός γραφείων, τουαλετών και αποκομιδή απορριμμάτων

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου :

  • Άψογη γνώση της ελληνικής
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στον καθαρισμό επαγγελματικών χώρων
  • Άψογη εμφάνιση / ατομική Υγιεινή
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους που κατοικούν κοντά στο αεροδρόμιο

    Η εταιρία προσφέρει :

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ασφάλιση
  • Πενθήμερη εργασία, σταθερό ωράριο 16.00 έως 24.00
  • Δωροεπιδόματα
  • Ευχάριστο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.