Υπάλληλος γραφείου
TSAGIAS DIMITRIS
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 13 μέρες
source : Kariera.gr

Εισαγωγική εταιρία στο Αιγάλεω ζητά υπάλληλο γραφείου.

Καθήκοντα :

Τιμολόγηση προϊόντων πώλησης, οργάνωση γραφείου, παρακολούθηση υπολοίπων πελατών, γενικές εργασίες λογιστηρίου, εξυπηρέτηση πελατών.

Προσφέρεται :

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Ωράριο εργασίας 8,30-16,30
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Απαιτήσεις

    Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτη ΑΕΙ-ΤΕΙ-ΙΕΚ Διοικητικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Άριστη γνώση του Singular Control Έσοδα-Έξοδα
  • Υπευθυνότητα, επαγγελματισμός, ευγένεια, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα, προσοχή και συγκέντρωση στην λεπτομέρεια.
  • Κατά προτίμηση κάτοικος γύρω περιοχών.
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.