Υπάλληλος υποδοχής–Receptionist (Περιστέρι-Αθήνα)
Mind Matter
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker

Υπάλληλος υποδοχής Receptionist (Περιστέρι-Αθήνα)

H Mind Matter αποτελεί την πλέον δυναμικά ανερχόμενη εταιρία στο χώρο της γυναικείας ένδυσης και παπουτσιού, με οργανωμένο και ταχέως αναπτυσσόμενο e-shop, με το εξειδικευμένο τμήμα B2B και το πανελλαδικό δίκτυο καταστημάτων Mind Matter , εργαζόμαστε καθημερινά για να προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες και λύσεις με 500 προϊόντα σε περισσότερους από 250.

000 πελάτες μας ετησίως, τους οποίους και εκπαιδεύουμε στη φιλοσοφία μας από το 2017. Αναζητούμε τις κατάλληλες υποψήφιες για τη θέση Front Office Manager / Receptionist για τα κεντρικά γραφεία στο Περιστέρι.

Καθήκοντα

Τα βασικά καθήκοντα της Κεντρικής Γραμματείας (Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση, Εξυπηρέτηση και πληροφόρηση πελατών Eshop, υποδοχή πελατών)

Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση (φυσική και ηλεκτρονική)

Υποστήριξη σε έργα της εταιρίας

Απαραίτητα προσόντα

Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Γραμματείας / Υποστήριξης / Τηλεφωνικής εξυπηρέτησης.

Άριστη χρήση MS Office, Google εργαλείων

Πολύ καλή γνώση υπολογιστών (Email, Word, Excel)

Βασική γνώση λογιστικών προγραμμάτων (τιμολόγηση, διαχείριση ERP)

Άριστη γνώση Αγγλικών

Ευχάριστη, σοβαρή προσωπικότητα, οργανωτική, πρακτική, με αίσθηση ευθύνης και επαγγελματική αισθητική.

Γνώσεις στον τομέα της μόδας κυρίως των γυναικείων ρούχων θα εκτιμηθεί.

Δεξιότητες

Καλή και εποικοδομητική επικοινωνία

Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών

Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον με ισορροπία εργασίας / κοινωνικής ζωής

Εξαιρετικές προοπτικές εξέλιξης

Μηνιαίος μισθός

Όσες υποψήφιες πληρούν τις ανωτέρω προδιαγραφές αποστέλλουν πλήρες βιογραφικό στην διεύθυνση mail : hr mindmatter.gr

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.