Administrator systemów
Eagle Recruitment
Athens, Greece
πριν από 15 ώρες
source : Just Join IT

Linux (regular)

Dla naszego klienta, lidera w branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Systemów.

Twój zakres obowiązków :

  • Administracja systemami Linux,
  • Planowanie zmian i nadzór nad ich wykonaniem oraz badanie ich wpływu na ciągłość i wydajność usług biznesowych,
  • Sporządzanie technicznych ekspertyz (w tym planowanie obciążeń, kontrola parametrów),
  • Planowanie i implementacja środowisk dopasowanych do zakładanych parametrów.
  • Dbanie o niezawodność i bezpieczeństwo działania systemów,
  • Weryfikacja i tworzenie wewnętrznych standardów i procedur.
  • Wymagania :

  • Minimum trzy lata doświadczenia w zakresie administracji systemami Linux Ubuntu / Debian,
  • Dobra znajomość języka skryptowego bash / python,
  • Znajomość systemów monitorowania : Nagios / Grafana / Prometheus / Collectd,
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji i zarządzania infrastrukturą Puppet,
  • Podstawowa wiedzę w dziedzinie baz danych MySQL / Postgres / MongoDB,
  • Umiejętność konfiguracji oraz wykorzystywania narzędzi Nginx / Apache / Haproxy / Redis / Elasticsearch.
  • Mile widziane :

  • Podstawowa znajomość technologii konteneryzacji Docker / Kubernetes.
  • Firma oferuje :

  • Zatrudnienie w oparciu Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną i długotrwałą współpracę,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego, oferty pracownicze).
  • Αναφορά αυτής της εργασίας