Υπάλληλος για το Τμήμα Παραγωγής
Βιομηχανική Εταιρεία, παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων
Οινόφυτα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανική Εταιρεία, παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων , με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, ζητά προσωπικό για τη στελέχωση της παραγωγής , προσφέροντας πλήρες πακέτο ασφάλισης και ικανοποιητική αμοιβή.

Αντικείμενο :

  • Set up και χειρισμός, μηχανών παραγωγής μεταλλικών εξαρτημάτων
  • Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής προσόντα και χαρακτηριστικά :

  • Εμπειρία βιομηχανικής παραγωγής τουλάχιστον 3 ετών.
  • Καλός χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου της Ελληνικής γλώσσας.
  • Προαιρετικά θα εκτιμηθούν επιπλέον προσόντα όπως :

  • Γνώση χειρισμού συμβατικών εργαλειομηχανών (τόρνος, φρέζα, κτλ).
  • Γνώση χειρισμού εργαλειομηχανών CNC (τόρνος, κάθετο κέντρο κατεργασίας).
  • Γνώση χειρισμού μηχανών σφυρηλασίας (πρέσα και transfer πολλαπλής κατεργασίας ).
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα συντήρησης μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Εμπειρία σε συστήματα διασφάλισης και διαχείρισης ποιότητας.
  • Απαραίτητα προσωπικά χαρακτηριστικά :

  • Ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας .
  • undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα