Προϊστάμενος Πωλήσεων
INGROUP
Νομός Αττικής
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Η Ingroup , ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνων παρουσία στον χώρο της παροχής υπηρεσιών human resources, outsourcing και trade marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της

Προϊστάμενο Πωλήσεων

Καθήκοντα :

  • Παρακολούθηση και διαχείριση της ομάδας των πωλητών της εταιρίας
  • Παρακολούθηση μεγάλων συμφωνιών και διαπραγμάτευση των όρων της εκάστοτε συμφωνίας
  • Επίλυση προβλημάτων
  • Παρακολούθηση αποτελεσμάτων και reporting προς τη διοίκηση της εταιρίας
  • Ταξίδια εκτός έδρας όπου απαιτείται
  • Προσόντα :

  • Εμπειρία τουλάχιστον πέντε ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε είδη ρουχισμού / καλλυντικά
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες διαχείρισης ομάδας
  • Πολύ καλή ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Επικοινωνία διαπραγμάτευση στόχευση
  • Αντοχή στην πίεση, ευελιξία και γρήγορος ρυθμός ανταπόκρισης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Δυνατότητα ταξιδιών (20%)
  • Παρέχονται :

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και πλήρης κάλυψη εξοδολογίων
  • Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης

    παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.