ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Vector Brands
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Η Vector Brands , η εταιρεία που αντιπροσωπεύει τo WD-40, Masterlock,HPX,Qbrick και άλλα κορυφαία brands από το χώρο του DIY στην Ελλάδα αναζητεί σύμβουλο πωλήσεων με περιοχές ευθύνης στην Αττική και την Επαρχία

Καθήκοντα

  • Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προιόντων της Vector Brands τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και σε νέο πελατολόγιο.
  • Το πελατολόγιο της εταιρείας μεταξύ άλλων περιλαμβάνει βιομηχανικά καταστήματα, χρωματοπωλεία-τεχνικά καταστήματα-καταστήματα πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού
  • Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing
  • Σχετική με το αντικείμενο προϋπηρεσία σε δίκτυο Super Market ή / και σε αλυσίδες καταστημάτων.
  • Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
  • Γνώση MS Office
  • Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων
  • Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση και tablet
  • Ιδιωτική ασφάλιση

  • Πλήρης κάλυψης εξόδων κίνησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυναμικό περιβάλλον
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης
  • Πωλητής, Πωλήσεις, Πωλητές, Πωλητής Χονδρικής, Εξωτερικός Πωλητής, Υπεύθυνος Πωλήσεων Χονδρικής

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.