ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
ΤΕΝΕΑ ΑΕ
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera

Μηχανικός πωλήσεων

H ΤΕΝΕΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε. αναζητά μηχανικό πωλήσεων για την ανάπτυξη της εταιρίας στην Βόρεια Ελλάδα με έδρα την Θεσσαλονίκη :

Η εταιρεία :

Η ΤΕΝΕΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε. είναι Τεχνική Εμπορική Επιχείρηση ,που δραστηριοποιείται στον Ενεργειακό Τομέα. Αντιπροσωπεύει και εισάγει Συσκευές Φυσικού Αερίου, Ηλιοθερμικά Συστήματα και Αντλίες Θερμότητας.

Δραστηριοποιείται στον τομέα των χονδρικών πωλήσεων και έχει δίκτυο συνεργατών σε όλη την Ελλάδα. Θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία στην ιστοσελίδα www.

tenea.gr . και για τα κύρια εισαγόμενα προϊόντα στο www.chaffoteaux.gr

Περιγραφή θέσης :

Οι βασικές εργασίες που θα απασχολήσουν τον μηχανικό πωλήσεων είναι :

  • Παρακολούθηση των υπαρχόντων συνεργατών στην περιοχή αρμοδιότητας του
  • Τεχνική και εμπορική υποστήριξη των συνεργατών.
  • Ανάπτυξη του δικτύου συνεργατών σε νέες πόλεις.
  • Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων και μεγάλα περιθώρια εξέλιξης.

    Παρακαλώ αποστείλατε το βιογραφικό σας στο info tenea.gr . Υπάρχει δυνατότητα συνέντευξης μέσω Skype.

    Πωλήσεις , μηχανικός πωλήσεων , φυσικό αέριο, αντλίες θερμότητας , λέβητες αερίου, Θεσσαλονίκη

    Προσόντα θέσης :

    Απαραίτητες οι σπουδές σχολής μηχανικών ΑΕΙ ή ΤΕΙ.

    Απαραίτητη η εμπειρία σε πωλήσεις τεχνικών ειδών.

    Απαραίτητο , δίπλωμα ικανότητας οδήγησης.

    Επιθυμητή η εμπειρία σε εκπόνηση μελετών ηλεκτρομηχανολογικών έργων.

    Επιθυμητή η εμπειρία σε εγκαταστάσεις φυσικού αερίου και αντλιών θερμότητας.

    Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.

    Ικανότητα διαχείρισης της πίεσης στο πολύ δυναμικό περιβάλλον της εξοικονόμησης ενέργειας.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή