Τεχνικός Προϊστάμενος
ACTIONLINE
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της στο χώρο της βιομηχανίας Τεχνικό Προϊστάμενο στο Σχηματάρι.

Περιγραφή Θέσης

Έλεγχος για την καλή λειτουργία των γραμμών παραγωγής, με σκοπό την επίτευξη των στόχων παραγωγικότητας

Έλεγχος και Συντονισμός της παραγωγικής διαδικασίας

Διαχείριση έκτακτων καταστάσεων και εργασία υπό συνθήκες πίεσης

Παρακολούθηση και έλεγχος του κόστους παραγωγής

Προτάσεις για βελτίωση της υλικοτεχνικής υποδομής

Προσόντα

Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. με κατεύθυνση σχετική με την παραγωγή και διοίκηση μονάδων παραγωγής

Επιθυμητή αντίστοιχη προϋπηρεσία και χειρισμό μηχανημάτων

Άριστη γνώση αγγλικών (ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου)

Πολύ καλή γνώση συστημάτων ERP και Ms Office

Επιθυμητή εμπειρία σε σχεδιαστικά προγράμματα

Ευελιξία ωραρίου

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας

Πενθήμερη απασχόληση / κυλιόμενο 8ωρο

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.