Φυσικός Ομιλητής Εβραϊκών - Θεσσαλονίκη
MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Θεσσαλονίκη
πριν από 3 μέρες
source : Skywalker

Η MLS Innovation αναζητά

Φυσικό Ομιλητή Εβραϊκών

για τα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη.

Προσόντα :

  • Πτυχίο Φιλολογίας με εξειδίκευση στη γλωσσολογία επιθυμητό
  • Απαραίτητη άριστη γνώση εβραϊκών (κατά προτίμηση φυσικός ομιλητής)
  • Γνώσεις χειρισμού Η / Υ
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Καθήκοντα :

  • Δημιουργία, μέσω εξειδικευμένου λογισμικού, διαλογικών σεναρίων με σκοπό την ανάπτυξη γυναικείας εικονικής προσωπικότητας (virtual assistant)
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Εάν θεωρείτε ότι το προφίλ σας ταιριάζει με την παραπάνω θέση, αποστείλετε πλήρες βιογραφικό

    σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία και την ακριβή ημερομηνία γέννησης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα