Προωθητές/Προωθήτριες
MSPS AE
Αθήνα
πριν από 16 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η MSPS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στο χώρο του Promotion Μarketing με σημαντικούς πολυεθνικούς πελάτες ζητά νέους / νέες για να εργασθούν ως Προωθητές / Προωθήτριες part time για ΣΚΡΑΤΣ με έδρα την ΑΘΗΝΑ

Ο / Η ιδανικός / ή υποψήφιος / α θα πρέπει να διαθέτει :

  • Εξαιρετική επικοινωνία
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Προσφέρουμε :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Παρακαλούνται μόνο οι υποψήφιοι που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα να αποστείλουν το βιογραφικό τους επιλέγοντας Αίτηση αναγράφοντας υποχρεωτικά τον κωδικό : SKR 2020

    Δήλωση Προστασίας Δεδομένων : Η εταιρεία με την επωνυμία MSPS Α.Ε. είναι ο Υπεύθυνος Επεξεργασίας των προσωπικών σας δεδομένων, τα οποία ενδέχεται να μοιραστείτε μαζί μας, κατά την υποβολή υποψηφιότητας για μία θέση εργασίας στην εταιρεία μας.

    Σας γνωρίζουμε ότι θα επεξεργαστούμε τα δεδομένα σας, μόνο για την αξιολόγηση της υποψηφιότητά σας και θα διατηρήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση δεδομένων μας για ένα (1) έτος.

    Για την εκπλήρωση των σκοπών της παρούσας, η εταιρεία μας ενδέχεται να διαβιβάσει τα δεδομένα σας σε τρίτα μέρη, όπως παρόχους πληροφοριακών συστημάτων ή άλλες εταιρείες του Ομίλου MSPS.

    Για περισσότερες πληροφορίες, καθώς και για τα δικαιώματά σας, παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα .

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.