Frontend Developer
Craon.pl
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

React (advanced)

Jesteśmy grupą pasjonatów it, którzy rozwijają na terenie polski znaną we włoszech od wielu lat markę craon.

świadczymy usługi z zakresu software house i rozwiązań dedykowanych indywidualnym potrzebom klienta.

tworzymy miejsce w, którym każdy z nas lubi spędzać czas, a praca nie jest przykrym obowiązkiem.

Na co dzień wspieramy rozwój nowych technologii nie tylko w w obszarach usługowych. Wysyłając do nas CV aplikujesz do naszej firmy i w trakcie procesu rekrutacji decydujesz, jaki projekt chcesz realizować.

Twoje codzienne zadania :

  • rozwój autorskiego systemu wspierającego bieżącą działalność organizacji,
  • wsparcie dla tworzonego oprogramowania,
  • współpraca z zespołem programistów, analityków, testerów i projektantów UX w Scrum,
  • dokumentowanie i testowanie aplikacji;
  • ważne jest dla nas przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych oraz
  • zasad zachowania poufności informacji.

    Świetnie się zgramy jeśli posiadasz :

  • 3 letnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu aplikacji webowych,
  • masz doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, SaSS / Less, JavaScript (ES6+),
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji w oparciu o REST API,
  • znasz TypeScript,
  • posiadasz doświadczenie w React i Redux,
  • znasz narzędzia : npm, webpack, eslint,
  • znasz Agile i Scrum,
  • posiadasz silne poczucie estetyki UI, znajomość zagadnień UX i doświadczenie w ich wdrażaniu w praktyce, masz doświadczenie w skalowaniu aplikacji.
  • spełniasz co najmniej dwa z poniższych wymagań :
  • znajomość co najmniej dwóch z wymienionych technologii : WSL, Websocket, Docker, MongoDB, RabbitMQ, Redis, Nginx, GraphQL,
  • znajomość standardu JSON Schema,
  • znajomość co najmniej jednej z wymienionych bibliotek : Redux Toolkit / Thunk, Yup, Formik, i18next, Lodash, Styled Components,
  • znajomość co najmniej jednej z wymienionych bibliotek testowych lub służących do prototypowania komponentów : Jest, Karmo, Mocha, Puppeteer, Jasmine, Storybook,
  • znajomość co najmniej jednej z popularnych bibliotek komponentów : Material UI, Ant Design, React Bootstrap, Carbon Design, Semantic UI.
  • Dowiedz się, dlaczego warto pracować właśnie z nami :

  • praca zdalna
  • elastyczne godziny pracy
  • pracując z nami możesz poznać różne środowiska i wybrać to, które jest do ciebie najbardziej dopasowane
  • każdy z nas ma prawo do własnej opinii - nikt się nie obraża : )
  • zgrany i mały zespół - wszyscy się znamy
  • pet friendly - masz zwierzaka? twój pupil jest mile widziany w naszym zespole
  • kameralne, industrialne biuro
  • możesz wyrażać siebie poprzez swój strój
  • ufamy sobie nawzajem - dla nas liczy się efekt
  • u nas nie ma ściemy, gramy z tobą w otwarte karty
  • Αναφορά αυτής της εργασίας