Senior Azure AI Engineer
Be in IT
Athens, Greece
πριν από 10 ώρες
source : Just Join IT

CI / CD (regular)

Azure DevOps (regular)

Cognitive Services (regular)

Azure (advanced)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Senior Azure AI Engineer.

Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Współpraca przy wewnętrznym projekcie, związanym z tworzeniem kompetencji Microsoft Cognivite Services w organizacji, dedykowanych rozwiązaniom związanym z Artificial Intelligence (AI), Data i Machine Learning.
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, optymalizujących wykorzystanie i eksploracje danych, między innymi w projektach Data Science czy na platformach produkcyjnych.
  • Rozwój kompetencji Advanced Analytics i Machnine Learning.

  • Stack to między innymi : Azure Cloud (AI, Cognitive Services), Azure DevOps, Azure IaaS, CI / CD, IaC, ARM, Python.
  • Automatyzacja infrastruktury za pomocą pipeline'ów CI / CD i / lub IaC, optymalizacja procesów celem wspierania projektów zespołów Data Science.
  • Współpraca z 6 / 7-osobowym zespołem Scrum'owym (dwutygodniowe sprinty).
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 7-letnie doświadczenie w IT, w tym 2 / 3-letnie doświadczenie z chmurą Azure, jako Inżynier i / lub Architekt.
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień Azure AI, szczególnie Cognitive Services (must have).
  • Podstawowa wiedza z zagadnień Machnine Learning.
  • Dobra znajomość usług Azure takich jak Security czy Networking (np. RBAC, łącznie chmury prywatnej z publiczną, Firewalle).
  • Znajomość zagadnień CI / CD, Azure DevOps, podstawowa znajomość Pythona.
  • Doświadczenie we współpracy z biznesem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Mile widziana (lecz nie wymagana) możliwość startu ASAP.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 200-230 PLN netto / godz. + VAT B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedna rozmowa techniczno-projektowa (maks 1,5-ej godziny).
  • Elastyczne godziny czasu pracy.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz i po pandemii.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας