Χημικός Μηχανικός
Ανώνυμη Εταιρία
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Κορυφαία εταιρεία με πολυετή εμπειρία στο τομέα της προστασίας του θαλάσσιου περιβάλλοντος και στην διαχείριση αποβλήτων ζητεί να προσλάβει για το εμπορικό της τμήμα

Χημικό Μηχανικό

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Επικοινωνία- after sales υφιστάμενου πελατολογίου
  • Κοστολόγηση έργων διαχείρισης αποβλήτων από παραγωγούς αποβλήτων(Βιομηχανία, Εμπορικές εταιρείες κτλ)
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών
  • Παρακολούθηση ισχύος εμπορικών συμβάσεων
  • Επικοινωνία - έλεγχο προμηθευτών(υπεργολάβων) σε έργα της βιομηχανίας
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο χημικού μηχανικού
  • 2-4 έτη προϋπηρεσία σε εμπορική διεύθυνση κατά προτίμηση στην βιομηχανία
  • Ικανότητα εργασίας σε αυστηρά χρονοδιαγράμματα
  • Αποτελεσματικότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση Η / Υ
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Επαγγελματισμό και εχεμύθεια
  • Η εταιρία παρέχει :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλειας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop και κινητό τηλέφωνο
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα, αναφέροντας τον κωδικό 901

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα