Γραμματειακή Υποστήριξη Εμπορικού Τμήματος - Βούλα
COSSET MON. ΕΠΕ
GR
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Γραμματειακή Υποστήριξη Εμπορικού Τμήματος

Η εταιρία Cosset ΕΠΕ αναζητά στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξής της άτομα ικανά για να ενταχθούν στο δυναμικό της στο κατάστημα στην περιοχή της Βούλας στην Αθήνα.

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεργασία πλήρους απασχόλησης
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (τουλάχιστον 2 χρόνων)
  • Εργασιακή εμπειρία σε εμπορική εταιρία
  • Αρίστη γνώση χειρισμού Η / Υ, Office και ERP
  • Γνώσεις λογιστικής
  • Αρίστη γνώση αγγλικών (επιπέδου Ρroficiency) στον γραπτό και τον προφορικό λόγο / δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Ικανότητες θέσης :

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για τη θέση
  • Οργανωτικές ικανότητες και ικανότητες διαχείρισης χρόνου
  • Ευκολία στην τήρηση και την παρακολούθηση διαδικασιών
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης, πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Άμεση αποτελεσματικότητα και διεκπεραίωση καθηκόντων υπό συνθήκες πίεσης
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Ευχάριστη και δημιουργική προσωπικότητα, αξιοπρεπής παρουσία
  • Εχεμύθεια και τήρηση εμπιστευτικότητας
  • Κύρια καθήκοντα :

  • Διαχείριση εμπορικής αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Τιμολόγηση, κωδικοποίηση, καταχώριση
  • Εισαγωγές και εξαγωγές (επικοινωνία με μεταφορικές εταιρίες και εκτελωνιστές)
  • Παραλαβή εμπορευμάτων αποστολή εμπορευμάτων
  • Διαχείριση ταμείου και εσόδων εξόδων εταιρίας
  • Συνεχής παρακολούθηση και οργάνωση εργασιών για την καλύτερη λειτουργία του καταστήματος
  • Παρακαλούμε να αποστέλλονται βιογραφικά με φωτογραφία.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.