Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών
TELEPERFORMANCE GREECE
Νομός Αττικής
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Θέσεις εξυπηρέτησης πελατών της Νο.1 εταιρίας καφέ.

Έχεις επικοινωνιακές δεξιότητες; Εργάσου στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Νο.1 εταιρίας καφέ.

Η μεγαλύτερη εταιρία εμπορίας προϊόντων καφέ, συνεργαζόμενη με την Teleperformance Greece , αναζητά άτομα με επικοινωνιακές ικανότητες που θα στελεχώσουν το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.

Τα άτομα που θα στελεχώσουν το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση social media και chat
  • Απασχόληση και ωράρια :

  • Η συγκεκριμένη θέση είναι 6ωρης απασχόλησης
  • Ημέρες : Δευτέρα έως Κυριακή (2 μέρες ρεπό)
  • Ωράριο : 08 : 00-23 : 00 (κυλιόμενα 6ωρα)
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σωστή χρήση λόγου προφορικώς και γραπτώς
  • Γνώση χρήσης social media
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή
  • Γνώση αγγλικών (Β2+)
  • Τι προσφέρουμε :

  • Διαρκείς ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων στην Αθήνα
  • Αθλητικά τουρνουά, εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας
  • Επιπρόσθετα, στην Teleperformance Greece έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μιας πολυεθνικής εταιρίας εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς.

    Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας.

    Για όλους αυτούς τους λόγους σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 8.500 συναδέλφους, που προέρχονται από 91 και πλέον εθνικότητες.

    Δείτε περισσότερα :

    Θέλετε να δείτε περισσότερες ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Δείτε τις .

    Θέλετε να δείτε όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Δείτε τις .

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα