Προϊσταμενοι υλoποίησης
GREEN PROMOTIONS AND SALES
ΑΘΗΝΑ
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

Ο προϊστάμενος είναι υπεύθυνος για την σωστή υλοποίηση των ενεργειών που αναλαμβάνει (διανομές εντύπων, προωθητικές ενέργειες), των πελατών της εταιρίας σε όλη την Αττική.

Αρμοδιότητες :

Διαχείριση προσωπικού.

Διασφάλιση τήρησης διαδικασιών.

Επίτευξη ημερησιων στόχων.

Επικοινωνία & ενημέρωση πελατών.

Αξιολόγηση προσωπικού.

Προσόντα :

Διοίκηση & διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού .

Οργανωτικότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.

Επαγγελματισμός, συνέπεια και υπευθυνότητα.

Κάτοχος αυτοκινήτου (απαραίτητα).

Άνεση στη χρήση smartphone, email, MS Office.

30-45 ετών.

Προσφέρουμε :

Μισθός

Έξοδα κίνησης

Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Συνεχή εκπαίδευση

Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : cv greenpromotions.gr

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.