ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ (ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΜΙΣΘΟΣ - ΟΧΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ)
BFS Group
Άγιος Δημήτριος, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

H BFS Group είναι ο μεγαλύτερος Όμιλος παροχής υπηρεσιών στην Ελλάδα. Διαθέτει γραφεία, εξελίσσεται ταχέως έχοντας υπερτριπλασιάσει τα μεγέθη της.

Η BFS Group αναζητά συνεργάτες για τη θέση του ερευνητή αγοράς, για τη συμπλήρωση ερωτηματολογίου στα κεντρικά γραφεία του ομίλου (Αγ.Δημήτριος).

Αρμοδιότητες

  • Συμπλήρωση ερωτηματολογίου
  • Επιβεβαίωση στοιχείων πελατολογίου
  • Προσόντα Υποψηφίου

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Η εταιρεία παρέχει :

  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερός μισθός
  • Ανταγωνιστικά bonus παραγωγικότητας( tickets σίτισης ή prepaid cards )
  • Μοντέρνο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Υγειονομική κάλυψη
  • Ευκαιρίες εργασιακής ανέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δωρεάν Κάρτες υγείας για όλους τους εργαζομένους και την οικογένεια τους.
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα