ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
Aldemar Hotels
Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ , ΕΛΛΑΔΑ
πριν από 3 μέρες
source : applymycv

Η Aldemar Resorts

αναζητά την παρακάτω ειδικότητα

για τα ξενοδοχεία της στην Κρήτη (Λιμένας Χερσονήσου)

για τη σεζόν 2020 :

κωδ. θέσης CR20PD’ )

Κύρια καθήκοντα :

  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Συλλογή προσφορών, αποστολή παραγγελιών
  • Έλεγχος και καταχώρηση τιμολογίων, διαχείριση επιστροφών
  • Ενασχόληση με το πρόγραμμα αποθήκης καταχωρήσεις, ενδοδιακινήσεις αποθηκών
  • Reporting / συγκριτικές όταν ζητηθεί
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης εκπαίδευσης (οικονομικής ή τουριστικής κατεύθυνσης)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • ριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας

    ριστη γνώση Η / Υ επιθυμητή γνώση προγράμματος αποθήκης Materials Control

  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Εντοπιότητα
  • Η Εταιρεία μας προσφέρει :

  • 8μηνη απασχόληση
  • Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Επαγγελματικό περιβάλλον και άριστες συνθήκες εργασίας
  • Παρακαλούμε όπως καταχωρήσετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία, αναφέροντας τον κωδικό θέσης.

  • τα στοιχεία των υποψηφίων παραμένουν εμπιστευτικά
  • επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους / τις υποψήφιους / ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα