Οδηγοί / Ανεφοδιαστές
OPTIMAL HR GROUP
Ηρακλείου
πριν από 25 μέρες
source : Skywalker

Μεγάλη εταιρία εμπορίας πετρελαιοειδών προϊόντων που δραστηριοποιείται σε περιφερειακά αεροδρόμια ως φορέας επίγειας εξυπηρέτησης και ανεφοδιασμού αεροσκαφών με καύσιμα, αναζητά να απασχολήσει προσωπικό με σύμβαση προσωρινής απασχόλησης για τη θέση

Οδηγού - Ανεφοδιαστή

στα αεροδρόμια Σκιάθου, Μυκόνου, Ηρακλείου, Κω, Σάμου, Ρόδου, Καλαμάτας, Κεφαλονιάς και Σαντορίνης.

Ελάχιστα τυπικά προσόντα :

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης Κατηγοριών C και CE
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Επιπλέον προσόντα :

    Θα συνεκτιμηθούν ως επιπλέον προσόντα :

  • Πτυχίο ΤΕΙ, θετικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία στο αντικείμενο εργασίας του ανεφοδιαστή αεροσκαφών με καύσιμα
  • Προϋπηρεσία σε εταιρίες που δραστηριοποιούνται στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών
  • Τεκμηριωμένη γνώση αγγλικών (π.χ. πτυχίο FCE)
  • Κατοχή πιστοποιητικού ADR
  • Δυνατότητα μετεγκατάστασης από τον τόπο διαμονής
  • Κύρια καθήκοντα :

  • Παραλαβή, αποθήκευση, διαχείριση και ανεφοδιασμός αεροσκαφών με καύσιμα αεροπορικού τύπου, με χρήση ειδικών οχημάτων ανεφοδιασμού (Refuellers)
  • Διεξαγωγή ελέγχων και τήρηση αρχείων ασφάλειας και ποιότητας, βάσει διαδικασιών λειτουργίας και συντήρησης της εταιρίας
  • Εισαγωγή δεδομένων παραδόσεων καυσίμων στο πληροφοριακό σύστημα της εταιρίας με χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (SAP)
  • Διεκπεραίωση εργασιών βασικής συντήρησης ηλεκτρολογικού και μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Διευκρινίζεται ότι οι θέσεις αφορούν εποχιακή απασχόληση, ανάλογα με τις λειτουργικές ανάγκες της εταιρίας και των σταθμών ανεφοδιασμών αεροσκαφών.

    Παρέχεται ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός.

    Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα

    διευκρινίζοντας στο συνοδευτικό σημείωμα τις επιθυμητές περιοχές απασχόλησής τους.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά τη διαχείρισή τους.

    Θα κληθούν σε επόμενο στάδιο αξιολόγησης μόνο όσοι υποψήφιοι κριθούν από την εταιρία ως κατάλληλοι σύμφωνα με τις προδιαγραφές της.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.