Αρχιτέκτονας Μηχανικός
GREEN and SMART HOME
Greece
πριν από 24 μέρες
source : Kariera.gr

Είμαστε μια αναπτυσσόμενη Μελετητική-Κατασκευαστική εταιρεία, μέλος ενός πολυσχιδούς επιχειρηματικού ομίλου, που κατασκευάζει σύγχρονες ενεργειακές κατοικίες με στόχο την εξασφάλιση της μεγαλύτερης δυνατής εξοικονόμησης ενέργειας για τους πελάτες.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε :

Αρχιτέκτονα Μηχανικό

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Αρχιτεκτονική σύνθεση
  • Προμελέτη
  • Σύνταξη φακέλου οικοδομικών αδειών
  • Περιοδική Παρακολούθηση εργοταξίου
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε μελέτες κατοικιών και γνώση ΝΟΚ
  • άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D και 3D, AUTOCAD-ARCHICAD, 3DS MAX, VRAY, SKETCHUP, RHINO, PHOTOSHOP.
  • εμπειρία σε επιμετρήσεις και κοστολόγια
  • πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • κριτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματισμός, συνέπεια, υπευθυνότητα και ακεραιότητα
  • Μεταφορικό μέσο
  • Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς , σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον περιμένουμε το βιογραφικό σου.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.