Γραμματέας Διοικητικής Υποστήριξης - Ρόδος
MGC - MIKRI POLI RHODES, KOS, CRETE & TUI MAGIC LIFE PLIMMIRI
Ρόδου
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Η εταιρία MGroup Mavrommatis Group of Companies

Mikri Poli Resorts (Rhodes, Crete, Kos) & TUI Magic Life Plimmiri by Atlantica

αναζητά μία δυναμική προσωπικότητα για διοικητή υποστήριξη στα κεντρικά γραφεία της.

Η θέση έχει έδρα τη Ρόδο

Γραμματέας Διοικητικής Υποστήριξης

Αρμοδιότητες :

  • Υποστήριξη ροής εργασιών και επικοινωνία για θέματα της διοίκησης
  • Σύνταξη εγγράφων προσφορών, εγγράφων εταιρίας, γενική γραμματειακή υποστήριξη των γραφείων και της ιδιοκτησίας
  • Σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ γραφείων, ιδιοκτήτη και ξενοδοχείων
  • Δημιουργία και μορφοποίηση κειμένων, memo, εσωτερικών αναφορών αποστολή email, αρχειοθέτηση
  • Επικοινωνία και συνεργασία με συνεργάτες έργων (μηχανικούς, εργολάβους, υπεργολάβους) και προμηθευτές
  • Σύνταξη επιμετρήσεων έργων, επιμερισμός εργασιών
  • Σύνταξη συμφωνητικών και παραστατικών με εργολάβους
  • Γνωρίσματα και δεξιότητες :

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ανάληψης πρωτοβουλιών, ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Έμφαση στον στόχο, μεθοδική προσέγγιση, επαγγελματισμός, ανταπόκριση σε στενά περιθώρια χρόνου