ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ
Cargontime LTD
ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
πριν από 6 μέρες
source : Jobseeker

Μεταφορική εταιρία με έδρα το Καλοχώρι ζητά να προσλάβει

αποθηκάριο.

Αντικείμενο εργασίας :

Φόρτωση φορτηγών με παλέτες προϊόντων

Εκφόρτωση φορτηγών εμπορευμάτων

Αποθήκευση εμπορευμάτων.

Καθημερινός έλεγχος και βασική συντήρηση του εξοπλισμού που χειρίζεται

Ευταξία και καθαριότητα αποθήκης

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες :

Φόρτωση Εκφόρτωση εμπορευμάτων

Καθημερινός έλεγχος / καταγραφή αποθεμάτων και ενημέρωση

Μηνιαία απογραφή αποθεμάτων και ενημέρωση λογιστηρίου

Απαραίτητα προσόντα :

Βασική γνώση χειρισμού Η / Υ

Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον

Δίπλωμα οδήγησης

Επιθυμητά προσόντα :

Δίπλωμα Γ κατηγορίας

Παροχές :

Προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία

Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6976264129

Email : info cargontime.com

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.