Programista C#/Java
POLSKIE ePŁATNOŚCI S.A.
Athens, Greece
πριν από 3 μέρες
source : Just Join IT

Java (regular)

  • NET C# (regular)
  • Praca zdalna 100% po 3-4 dniowym wdrożeniu stacjonarnym w Tajęcinie (na koszt pracodawcy)

    Zakres obowiązków

  • Rozwój systemów backendowych PeP (np. system autoryzacyjny PeP), implementacja protokołów płatniczych (np. ISO8583), implementacja nowych usług i serwisów od etapu analizy do wdrożenia, wsparcie integracji z partnerami zewnętrznymi, dbanie o jakość koduRozwój oraz bieżąca opieka nad systemem autoryzacyjnym PeP
  • Przygotowywanie analiz systemowych
  • Wsparcie Administratorów przy zgłaszanych problemach utrzymaniowych
  • Poszukiwane kompetencje

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenia w pracy komercyjnejna stanowisku Programisty
  • Wykształcenie wyższe- techniczne (Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Elektrotechnika itp.)
  • Umiejętność programowania w języku C# w stopniu średniozaawansowanym (minimum 4 lata doświadczenia), znajomość .NET Core / .NET 5 / 6
  • Znajomość języka programowania Java wersja od 8 w stopniu średniozaawansowanym, znajomość środowisk Eclipse, Intellij
  • Umiejętność programowania baz MS SQL w języku T-SQL w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność pracy z repozytoriami kodu (np. GIT)
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • Mile widziana umiejętność programowania webserwisów SOAP i REST, znajomość standardu JSON
  • Umiejętność programowania wielowątkowego
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacja techniczną
  • Umiejętność analizy kodu i analitycznego rozwiązywania problemów
  • Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Umowę od pracę oraz system premii kwartalnej MBO.
  • Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych : m.in . : Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j.
  • angielskiego i wiele innych

    Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego

    Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Αναφορά αυτής της εργασίας