Αναπληρωτής Διευθυντής
Δ/Δ
Δράμα
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Πολυεθνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο λιανικό εμπόριο αναζητά :

Αναπληρωτή Διευθυντή

για το κατάστημα της

στη Δράμα

Κύριες Αρμοδιότητες :

Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση διαδικασιών σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας

Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη κερδοφορίας

Εξασφάλιση άριστης ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών

Στελέχωση καταστήματος, επίβλεψη, εκπαίδευση και ανάπτυξη της ομάδας

Απαραίτητα προσόντα :

Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση αντίστοιχης ευθύνης στο χώρο των πωλήσεων

Εμπειρία σε διαχείριση ομάδας

Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Αυτοπαρακίνηση και εστίαση στην επίτευξη στόχων

Ισχυρή επιχειρηματική αντίληψη

Ομαδικό πνεύμα

Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης H / Y

Η εταιρεία προσφέρει :

Ελκυστικό πακέτο παροχών

Δυναμικό σχήμα bonus

Συνεχή εκπαίδευση

Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.