Ιατρός εν Aναμονή Eιδικότητας - Αθήνα
FIGURA
Νομός Αττικής
πριν από 2 μέρες
source : Skywalker

Ο όμιλος Figura Eonia στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσής του

για τα καταστήματα στην Αθήνα αναζητά συνεργασία με

Ιατρό εν Aναμονή Eιδικότητας

Ο ιατρός εν αναμονή ειδικότητας είναι υπεύθυνος με τη χρήση κατάλληλων τεχνικών και πρωτοκόλλων για τη διάγνωση και την εφαρμογή θεραπειών αισθητικής ιατρικής.

Θα προτιμηθεί εν αναμονή ειδικότητα δερματολογίας ή πλαστικής χειρουργικής.

Αρμοδιότητες :

  • Η παρακολούθηση της εφαρμογής και της αποτελεσματικότητας των θεραπειών μας
  • Η διαρκής συνεργασία με το νοσηλευτικό προσωπικό και τα άλλα μέλη της ομάδας των συνεργατών μας για τη διασφάλιση της τήρησης των πρωτοκόλλων υγείας
  • Η ενημέρωση των μελών μας για την επίτευξη και τη διατήρηση του άριστου αποτελέσματος των θεραπειών μας
  • Η διαρκής επιμόρφωση σε θέματα που αφορούν τις εξελίξεις της αισθητικής ιατρικής και της κοσμετολογίας
  • Η συμμόρφωση με τους ισχύοντες ιατρικούς νόμους και την ηθική
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Ευγένεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Αποτελεσματική επικοινωνία
  • Ομαδικότητα
  • Αυτοπεποίθηση
  • Προσαρμοστικότητα
  • Εργατικότητα
  • Σεβασμός και ενδιαφέρον για το πρόβλημα του πελάτη
  • Εκπαίδευση :

  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ο όμιλος Figura προσφέρει :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα full-time ή part-time απασχόλησης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον ανθρωποκεντρικού χαρακτήρα
  • Σύγχρονο τεχνολογικό εξοπλισμό
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και προσωπικής ανάπτυξης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.