Senior Windows System Engineer
Be in IT
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT

MECM (regular)

Active Directory (regular)

iLO (regular)

Powershell (advanced)

MS SQL Server (advanced)

Windows Server (advanced)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Senior Windows System Engineer.

Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z polską firmą IT, specjalizującą się w zapewnieniu infrastruktury serwerowej dla zewnętrznych klientów - topowych polskich i zagranicznych marek e-commerce.
  • Bieżąca konfiguracja serwerów opartych na Windows Server, projektowanie i wdrażanie nowych usług, automatyzacja procesów, konfiguracja w zakresie modułów zarządzania (między innymi iLO, iDRAC, UEFI / BIOS), podstawowa diagnostyka serwerów fizycznych na potrzeby zgłoszeń serwisowych
  • Pełnienie roli Senior Administratora w 4-osobowym zespole (1xSenior, 2x Junior, 1x Mid), mentoring osób z zespołu z mniejszym stażem.
  • Konfigurowanie oraz diagnostyka ruchów sieciowych w środowisku Windows.
  • Stack : Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, PowerShell (zaawansowany), MECM (SCCM, SCOM), administracja Cloud (Azure / AWS), load-balancing (NLB / DNS / cloud L4, L7, harware), DNS, Hyper-V, IIS, RDS, kopie zapasowe, backup danych, Microsoft Exchange, Sharepoint (365 oraz on-premises), Standard, Enterprise, narzędzia do automatyzacji instalacji Windows 10 / 11 i Windows Server, licencjonowanie produktów.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 5 / 6-letnie doświadczenie w zakresie Administrowania Systemami Windows oraz Windows Server.
  • Znajomość przynajmniej większości zagadnień wymienionych w stacku.
  • Mile widziana znajomość : narzędzi do monitoringu (Zabbix etc.) oraz automatyzacji (Puppet / Ansible), Cluster Services, C# / Python, JIRA, Confluence.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji, mile widziane B1 / B2.
  • Mile widziana gotowość do startu ASAP, akceptowalny jest nawet 3-miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Gotowość do przekazywania wiedzy i mentoringu mniej doświadczonych kolegów.
  • Oferujemy :

  • Długoterminowa współpraca w modelu B2B, z wynagrodzeniem w przedziale 16 000 20 000 PLN netto miesięcznie + VAT + 28 dni płatnego urlopu.
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - maksymalnie dwa etapy (rozmowa wstępna + rozmowa techniczna, ok godziny).
  • Dodatkowy budżet na rozwój i uczestnictwo w konferencjach.
  • Sprzęt potrzebny do współpracy (laptop, telefon, internet mobilny)
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed, Kafeteria MyBenefit.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz jak i po pandemii, ew. sporadyczne wizyty w biurze w Poznaniu (raz na kwartał).
  • Αναφορά αυτής της εργασίας