ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
Δ/Δ
Αθήνα
πριν από 19 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη Ανώνυμη Εταιρεία Εμπορίας και Παραγωγής

Α’ υλών Αρτοποιίας- Ζαχαροπλαστικής ζητά ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία 5-10 ετών σε πωλήσεις στον κλάδο αρτοζαχαροπλαστικής και HORECA
  • Άριστη γνώση πελατολογίου & κατανόηση αγοράς
  • Θα εκτιμηθεί τυχόν πτυχίο ή εμπειρία σε Αρτοποιία / Ζαχαροπλαστική / Μαγειρική
  • Άριστη γνώση του MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προσφέρονται :

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.