Administrator Systemów Linux
Kruk S.A
Athens, Greece
πριν από 1 ώρα
source : Just Join IT

Jenkins (nice to have)

Puppet (nice to have)

Ansible (nice to have)

Linux (regular)

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Zapewnianie ciągłości pracy infrastruktury IT Grupy KRUK poprzez utrzymywanie i doskonalenie powierzonych procesów, usług i systemów
  • Nadawanie uprawnień i dostępów do aplikacji i środowisk
  • Rozwiązywanie problemów we współpracy z zespołami IT
  • Budowanie i rozwijanie kompetencji DevOps poprzez automatyzację
  • Bieżący monitoring i reakcja na powiadomienia powierzonych Systemów Informatycznych
  • Wymagania :

  • Znajomość i doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux (CentOS / RHEL)
  • Posługiwanie się językami skryptowymi powłoki
  • Doświadczenie w administracji serwerami WWW (HAProxy, Tomcat, httpd, NGINX)
  • Doświadczenie w administracji serwerami bazodanowymi (MySQL / PostgreSQL)
  • Podstawowa znajomość technologii wirtualizacji (VMware)
  • Umiejętność diagnostyki i rozwiązywania problemów sieciowych i systemów operacyjnych oraz znajomość narzędzi diagnostycznych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Mile widziane :

  • Znajomość Ansible / Puppet, K8s, Jenkins / GitLab CI
  • Doświadczenie w utrzymywaniu aplikacji opartych na technologii Java / Springboot
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o : umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Aktualnie oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej, a po pandemii - w modelu hybrydowym
  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników : bezpłatna, prywatna opieka medyczna : Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας