Υπεύθυνος Καταστήματος Λάρισα
MANPOWER
Λάρισα, Θεσσαλία, GR
πριν από 5 ώρες
source : Kariera

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαία ελληνική εταιρεία που

δραστηριοποιείτε στη βιομηχανία και την ενέργεια με δυναμική διεθνή παρουσία αναζητά

Υπεύθυνο Καταστήματος με έδρα τη Λάρισα.

Καθήκοντα του Ρόλου :

  • Συνολική οργάνωση και λειτουργία καταστήματος, εξασφαλίζοντας άριστη εικόνα, τάξη και
  • καθαριότητα.

  • Συντονισμός ομάδας για την επίτευξη ποιοτικών & ποσοτικών στόχων του καταστήματος.
  • Επίτευξη των προσωπικών και ομαδικών KPS, όπως ορίζονται από τη Διεύθυνση Πωλήσεων.
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου παρέχοντας συνεχώς αναβαθμισμένες υπηρεσίες.
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών & επίλυση τυχόν ζητημάτων με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
  • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα της εταιρείας με σκοπό την έγκαιρη εξυπηρέτηση του πελάτη και την
  • εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος.

  • Υποστήριξη και ανάπτυξη της ομάδας συνεισφέροντας στους ατομικούς στόχους και στην ανάπτυξη
  • των συναδέλφων.

  • Άριστη γνώση των υπηρεσιών, των έργων και των διαχειριστικών συστημάτων της εταιρείας.
  • Συντονισμός γραφειοκρατικών θεμάτων. Προμήθεια και ενημέρωση καταστήματος με τα απαραίτητα
  • έγγραφα και φυλλάδια στην πιο πρόσφατη έκδοση

    Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ.
  • Καλή προφορική και γραπτή επικοινωνία στην Αγγλική Γλώσσα.
  • Άριστη γνώση MS Office και μηχανών αναζήτησης Internet.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών, εκ των οποίων τα 3 έτη σε ανάλογη θέση.
  • Εμπειρία στον τομέα της Ηλεκτρικής Ενέργειας και / ή του Φυσικού Αερίου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Προφίλ Υποψηφίου / ας :

  • Πελατειοκεντρικός χαρακτήρας με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων και παραπόνων πελατών.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προθεσμιών.
  • Οργανωτικότητα και ομαδικότητα.
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.
  • Σταθερή εργασία σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Επιπλέον παροχές κινητό κ.ά.
  • Empoweringtalent #WebelieveinTalent #ManpowerGroupGreece

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.