Συντηρητής
Όμιλος Privee
Νομός Θεσσαλονίκης
πριν από 1 μέρα
source : Jobseeker

O Όμιλος Privee αναζητά Συντηρητή Κτιρίων με θέληση για εργασία και με προοπτική επαγγελματικής ανέλιξης.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα :

  • Να εκτελεί όλες τις επισκευαστικές εργασίες
  • Να ανταποκρίνεται άμεσα σε κάθε έκλυση για επιδιόρθωση βλάβης.
  • Να χρησιμοποιεί τα εργαλεία και τον εξοπλισμό με επαγγελματισμό (σωστή συντήρηση, αποθήκευση και ασφαλή χρήση).
  • Να ακολουθεί τα πρότυπα ασφάλειας που ορίζει η εταιρία (τήρηση εντύπων).
  • Να ενημερώνει άμεσα για τυχόν βλάβες που εντοπίζει.
  • Να πραγματοποιεί προληπτικούς ελέγχους και συμπληρώνει τις ανάλογες αναφορές.
  • Να βοηθά πρόθυμα σε οποιαδήποτε ανάγκη προκύψει ασχέτως καθηκόντων.
  • Να επιδιορθώνει τις ηλεκτρολογικές βλάβες
  • Να επιδιορθώνει τις υδραυλικές βλάβες
  • Να επιδιορθώνει τυχόν ξύλινες βλάβες
  • Να βάφει όλους τους τύπους επιφανειών
  • Να μεταφέρει αντικείμενα
  • Να μαζευει προσφορές ανταλλακτικών όποτε και αν του ζητηθεί
  • Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει :

  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Παρατηρητικότητα
  • Αυτοπαρακίνηση
  • Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Δίπλωμα ΙΧ
  • Βασικές γνώσεις Η / Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Τι προσφέρουμε :

  • Φιλικό περιβάλλον
  • Σταθερός μισθός
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας ως συντηρητής, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον.
  • Καλά ελληνικά (προφορικά).
  • Καλή φυσική κατάσταση.
  • Αναγκαίες δεξιότητες :

  • Σεβασμός / πειθαρχία
  • Επαγγελματισμός / υπευθυνότητα
  • Ενεργητικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Γίνε μέλος της ομάδας μας!

    Στείλε το βιογραφικό σου στο cv privee.gr

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Τυχον συστατικες επιστολες θα ληφθούν υπόψη. Παρακαλούμε για την αποστολή βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου.

    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων η διοίκηση του καταστήματος θα επικοινωνεί μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

    Σεβόμενοι της επιδημιολογικής κατάστασης, όλες οι πρώτες συναντήσεις θα γίνουν διαδικτυακά

    Περιγραφή Ομίλου

    Ο Όμιλος εταιριών Privée, με έδρα την Λητή Θεσσαλονίκης και γραφεία ανά τον κόσμο, αποτελεί ένα σύνολο εταιριών, Ελλήνων ιδρυτών, με κοινό χαρακτηριστικό την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών, την συνέπεια και την εμπειρία.

    Διαθέτει Business Units στους τομείς Marketing, Τουρισμού, Εστίασης, Event και Yachting.

    Ενδεικτικά, αναφέρουμε κάποια από τα Business Units του Ομίλου :

    Chalkidiki Villas

    2 παραλιακές υπερπολυτελείς βίλες στην Βουρβουρού Χαλκιδικής, ιδανικές για διακοπές, δεξιώσεις και parties.

    Conceptum yacht

    Το απόλυτο yacht για ταξίδι από Αθήνα σε Σαντορίνη, Μύκονο, Πάρο, Δήλο και Νάξο. Ιδανικό και για dinners, parties, receptions, wedding proposals, bachelor parties etc

    Privée Santorini

    Υψηλές υπηρεσίες σε ένα ρομαντικό περιβάλλον, στην Περίσσα Σαντορίνης. Ανάμεσα στα 10 καλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής, σύμφωνα με το Tripadvisor.

    Privée Events

    Το ανανεωμένο Privee Events στην Θεσσαλονίκη, εγγυάται αξέχαστες στιγμές για κάθε είδους εκδήλωση.

    Kyklades Beach Bar Restaurant

    Ένα μοναδικό gourmet beach restaurant με εκλεκτά πιάτα και διάσημα events. Μια εμπειρία που αξίζει να γευτείτε!

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή