ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΡΟΔΟΥ
INTERLIFE ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
Ρόδος
πριν από 3 μέρες
source : Jobseeker

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητεί ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ με έδρα τη Ρόδο

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Προσέλκυση νέων συνεργατών για την ανάπτυξη του δικτύου της Εταιρίας
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση συνεργατών στα παρεχόμενα προγράμματα και πληροφοριακά συστήματα της Εταιρίας
  • Παροχή υποστήριξης δικτύου συνεργατών
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε εταιρία του ασφαλιστικού κλάδου
  • Γνώση Αγγλικών και προγραμμάτων MS Office
  • Πανεπιστημιακές σπουδές (ΑΕΙ / ΤΕΙ) θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Δεξιότητες :

  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Παροχές

  • Mισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus Απόδοσης
  • Αυτοκίνητο & κινητό τηλέφωνο
  • Άριστες συνθήκες εργασίας & δυνατότητες εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας (μετά τον πρώτο χρόνο)
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.