Test Lead
ITLT
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT

REST API (regular)

IBM Mainframe (regular)

Zakres obowiązków

Dla Kogo : Dołącz do spółki z sektora paliwowo-energetycznego, która coraz bardziej wkracza w rynek energii odnawialnej.

Dołączysz do zespołu, który będzie rozwijał przełomowe produkty jednej z najbardziej rozpoznawalnych i nowoczesnych firm na świecie.

Zatrudnienie : Kontrakt B2B, pełny wymiar godzin.

Stawka : 160-180 zł / h netto VAT.

Tryb pracy : Onboarding 5 dni w biurze w Warszawie >

Zespół : 10 osób.

Projekt : Integracja 3 modułów / systemów ERP związanych z platformą lojalnościową dla klientów spółki.

Zakres prac : Wraz z zespołem stworzysz strategie oraz plany dla testów integracyjnych i niefunkcjonalnych zaprojektujesz i zaplanujesz :

  • Automatyzację testów w projekcie
  • Planowanie testów migracji
  • Testy regresyjne i dane testowe
  • Testy wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Oczekiwania

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne w koordynowaniu testów / budowaniu strategii.
  • A ogólne doświadczenie w obszarze testów min. 6 lat.
  • Płynnie porozumiewasz się w języku angielskim w mowie i piśmie (C1).
  • Posiadasz przegląd środowisk testowych w różnych obszarach. Obszary / platformy / systemy, o których mowa : EF : (MS SQL, .
  • NET, Azure), JDE (Oracle), IBM Mainframe, Middleware (SOA, Kubernetes).

  • Projektowała(e)ś niefunkcjonalne obszary / przypadki testowe dla konkretnych aplikacji.
  • Tworzyła(e)ś skrypty dla E2E (cykle testowe).
  • Potrafisz tworzyć równoległe cykle testowe (weryfikacja migracji i funkcji w dużej skali)
  • Umiesz śledzić i aktualizować raporty o stanie defektów na podstawie opisu testów.
  • Mile widziane pozycje w Twoim stacku technologicznym : JSON, Rest API tech, DB2 / SQL, środowiska ERP’owe, Middleware, Test rail, Pytest , API Fortress, Scaled Agile Framework, Jira / Confluence, Sharepoint.
  • Oferta

  • Stabilny kontrakt B2B, w którym masz pewność długofalowego zatrudnienia.
  • Otrzymasz szansę na rozwój w jednej z największych globalnych spółek i poznanie trendów światowych w obszarze analizy testów
  • Poznasz skandynawską kulturę pracy, w której 'praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy'.
  • Będziesz mieć także elastyczność godzin pracy, którą ustalisz z Team Leaderem.
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU, karty Multisport i pakietu Lux-Med.
  • Gwarantujemy Ci szybki proces rekrutacyjny : Spotkanie 'techniczne' on-line ->
  • Decyzja ->

    i zapraszamy do zespołu!

    Αναφορά αυτής της εργασίας