Μηχανικός Πωλήσεων
NOVART
Αθήνα
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η NOVART, με περισσότερα από 40 χρόνια παρουσίας στην ελληνική αγορά στα συστήματα εξοικονόμησης ενέργειας, επεκτείνει τη δραστηριότητά της και αναζητά :

Έμπειρο Μηχανικό Πωλήσεων

Αρμοδιότητες :

  • Παρακολούθηση υπάρχοντος πελατολογίου, περαιτέρω ανάπτυξή του και αναζήτηση νέων πελατών
  • Αναζήτηση ευκαιριών για προώθηση προϊόντων
  • Εκπόνηση μηχανολογικής μελέτης, σύνταξη και παρακολούθηση προσφοράς
  • Διαρκής ενημέρωση για τις εξελίξεις στην αγορά
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο / Δίπλωμα Μηχανολόγου-Μηχανικού
  • Εμπειρία σε συστήματα θέρμανσης & κλιματισμού
  • Άνεση στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού λόγου
  • Ικανότητα πώλησης και διαχείρισης πελατών
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ιταλικής γλώσσας επιθυμητή
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα πραγματοποίησης ταξιδιών εντός Ελλάδος
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας και εξέλιξης εντός της εταιρείας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό τηλέφωνο
  • Κωδικός αναφοράς : Μηχανικός Πωλήσεων

    Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.