Υπεύθυνος Σχεδιασμού & Ανάπτυξης, Εταιρεία Παραγωγής Πινακίδων, Βόρεια Αττική
ManDynamic
Αυλώνας
πριν από 1 μέρα
source : Jobseeker

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Σχεδιασμού και Ανάπτυξης για Εταιρεία Παραγωγής Πινακίδων

Περιοχή : Αυλώνας, Αττικής

Αρμοδιότητες :

Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Προϊόντων

Διαχείριση και Επίβλεψη της δημιουργίας νέων μακετών

Ανάλυση των τεχνικών σχεδίων των πελατών, εκτίμηση των απαιτήσεων και του κόστους των υλικών

Προετοιμασία εγχειριδίων οδηγιών, δελτίων δεδομένων (data sheets) και τεχνικών προτάσεων

Όταν απαιτείται, συμμετοχή σε συσκέψεις πελατών για την υποστήριξη των συνεργατών πωλήσεων και της διαχείρισης

Απαραίτητα Προσόντα :

Τουλάχιστον 8 χρόνια σχετικής εργασιακής εμπειρίας στο μηχανολογικό σχεδιασμό, κατά προτίμηση στη σήμανση / οπτική ταυτότητα

Πτυχίο Α.Ε.Ι. Μηχανολόγου Μηχανικού

Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στην επίβλεψη (management) μιας ομάδας τεχνικών σχεδιαστών

Πάρα πολύ καλά αγγλικά (με έμφαση στον προφορικό λόγο)

Άριστη Γνώση Προγραμμάτων AutoDesk Inventor, Autocad & MS Office

Γνώση 3D Παραμετρικής Σχεδίασης

Παροχές :

Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών

Πλήρης Ασφάλιση

Οδοιπορικά Έξοδα

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή