1 Θέση εργασίας για Συνεργάτη Οικονομικής Διαχείρισης Προγραμμάτων
Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου – Ίδρυμα Θεμιστοκλή και Δημήτρη Τσάτσου
Αθήνα
πριν από 1 μέρα
source : Γραφείο Διασύνδεσης Πανεπιστημίου Πατρών

Περιγραφή :

Το Κέντρο Ευρωπαϊκού Συνταγματικού Δικαίου Ίδρυμα Θεμιστοκλή και Δημήτρη Τσάτσου επιθυμεί να προσλάβει Συνεργάτη Οικονομικής Διαχείρισης Προγραμμάτων

Καθήκοντα :

  • Βοηθός οικονομικής διαχείρισης ελληνικών και ευρωπαϊκών προγραμμάτων (European Commission Grants, ΕΣΠΑ)
  • Προετοιμασία δικαιολογητικών και οικονομικών προϋπολογισμών για υποβολή προτάσεων αναπτυξιακών / κοινοτικών / συγχρηματοδοτούμενων έργων
  • Εκτέλεση προϋπολογισμών και προετοιμασία οικονομικών απολογισμών έργων
  • Υποστήριξη οικονομικού τμήματος - λογιστηρίου
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ με κατεύθυνση Λογιστικής, Οικονομικών, Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία 2 ετών στην οικονομική διαχείριση προγραμμάτων
  • Άριστη χρήση Η / Υ και MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Γνώση γενικής λογιστικής
  • Υπευθυνότητα, τήρηση προθεσμιών, ακρίβεια και συνέπεια
  • Παροχές :

  • Μισθός βάσει προσόντων
  • Θέση πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Αθήνας
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με e-mail στη διεύθυνση . Όλα τα βιογραφικά θα συλλεχθούν και θα αξιολογηθούν με απόλυτη εχεμύθεια και διακριτικότητα.

    Τα βιογραφικά θα παραμείνουν στη βάση δεδομένων του Ιδρύματος για διάστημα 1 έτους.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα