Υπεύθυνοι ανανέωσης συμβολαίων υφιστάμενων εταιρικών πελατών Wind
CQS
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών διαχείρισης πελατειακών σχέσεων, αναζητά :

Υπεύθυνους ανανέωσης συμβολαίων υφιστάμενων εταιρικών πελατών Wind

ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ RET BR

8ωρη απασχόληση

Δευτέρα έως Παρασκευή σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική διαχείριση αιτημάτων φορητότητας ή αποσύνδεσης εταιρικών πελατών Wind με στόχο την διατήρηση τους στο δίκτυο και την ανανέωση των συμβολαίων τους.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Άριστη χρήση Η / Υ σε περιβάλλον Windows
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα συνεκτιμηθεί
  • Η Εταιρία προσφέρει :

  • Μηνιαίο μισθό υψηλότερο από τον ισχύοντα βασικό
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Υψηλό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου, με απεριόριστη απόδοση, ανάλογη των αποτελεσμάτων
  • Εγγυημένη προσαύξηση αποδοχών μετά το 1ο τρίμηνο συνεργασίας
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης εντός του Ομίλου
  • Προνόμια για όλους τους συνεργάτες μας, ομαδικές δράσεις και εκδηλώσεις όλο το χρόνο
  • Ολοκληρωμένη εισαγωγική εκπαίδευση και συστηματική υποστήριξη κατά τη διάρκεια προσαρμογής
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.