Πωλητής
ALINDA VELCO
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera

H ALINDA VELCO ζητά πωλητή για τον τομέα Απορρυπαντικών & Τροφίμων

HORECA

Περιγραφή Θέσης-Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη του τομέα ευθύνης.
  • Εξυπηρέτηση πελατών και ευθύνη είσπραξης των τιμολογίων του πελατολογίου.
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε πωλήσεις στην αγορά ΗΟRECΑ
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ θα εκτιμηθεί θετικά
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η / Υ
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Η εταιρεία προσφέρει

  • Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή καθοδήγηση και υποστήριξη
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή