Πωλητής/τρια
Δ/Δ
Ασπρόπυργος
πριν από 18 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία με έδρα τον Ασπρόπυργο αναζητά άτομο για στελέχωση του τμήματος πωλήσεων .

Κύρια καθήκοντα

Να συμμετέχει στη καθημερινή ροή των εργασιών του του εμπορικού τμήματος .

Επιθυμητά προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ ( επιθυμητό ECDL).
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών Office, χρήση social media .
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Πτυχίο marketing ή εμπειρία σε ανάλογο τμήμα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση Γερμανικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν .
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα.
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων , τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και αποτελεσματικότητα.
  • Kάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα πατώντας Αίτηση.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.