Υπάλληλος Τμήματος Προσωπικού (HR)
TRENKWALDER HELLAS SA
Νομός Αττικής
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Trenkwalder Hellas για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των HR υπηρεσιών αναζητά υπάλληλο διαχείρισης προσωπικού για τον συντονισμό και την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος HR.

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων / Οικονομικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε τμήμα HR ή λογιστήριο με εργατικά
  • Γνώση εργατικής νομοθεσίας απαραίτητη
  • Άριστη γνώση της αγγλικής
  • Επιθυμητή η γνώση συστήματος ERP / Εργάνη
  • Καθήκοντα :

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση προσωπικού
  • Διασφάλιση της ορθής εφαρμογής και τήρησης διαδικασιών ανθρώπινου δυναμικού
  • Υποστήριξη σε θέματα εργατικής νομοθεσίας
  • Τήρηση φακέλων εργαζομένων
  • Προσφέρονται :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες καριέρας
  • Παρακαλώ για την αποστολή βιογραφικών με κωδικό θέσης JUN.ΗR / TRK19 .

    Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους

    που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση στα γραφεία της εταιρίας μας.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.