Σύμβουλος Πωλήσεων
TFC - THE FRANCHISE CO
Νομός Αττικής
πριν από 21 ώρες
source : Skywalker

H Brainway A.E. (The Franchise Co, Franchise Success Media Group) , με έδρα την Αθήνα και 35 χρόνια τεχνογνωσίας στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών στον τομέα της ανάπτυξης επιχειρήσεων και δικτύων franchise, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της

Σύμβουλο Πωλήσεων

Αναφερόμενος / η στη διοίκηση θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα :

  • Παρουσίαση της εταιρίας σε πιθανούς και υπάρχοντες υποψήφιους franchisors και franchisees επενδυτές στην Ελλάδα, την Κύπρο και τις διεθνείς αγορές
  • Συμβουλευτική προσέγγιση δυνητικών νέων franchisees
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση νέων προωθητικών πολιτικών και διαφημιστικών προγραμμάτων για την υποστήριξη των πωλήσεων
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση ενεργειών marketing για την προβολή και την προώθηση των υπηρεσιών της εταιρίας (franchise, ανάπτυξη επιχειρήσεων και δικτύων στην Ελλάδα και τη διεθνή αγορά, αναδιοργάνωση πωλήσεων κ.ο.κ.)
  • Υλοποίηση προωθητικών προγραμμάτων συστημάτων franchise μέσω των εντύπων και των portals της εταιρίας
  • Συμμετοχή σε καμπάνιες ανάπτυξης δικτύων
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (ή αντίστοιχου ιδρύματος του εξωτερικού) με κατεύθυνση το Marketing ή τη Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών στις πωλήσεις / πωλήσεις υπηρεσιών
  • Πλήρης εξοικείωση με μέσα κοινωνικής δικτύωσης και νέες τεχνολογίες επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση Η / Υ Εξαιρετική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (άριστη γνώση χρήσης Word, Excel)Χρήση / αξιοποίηση CRM
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Κάτοχος Ι.Χ.
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Παροχές :

  • Συνεχής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων
  • Σταθερός μισθός και bonus
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανάπτυξης
  • Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία θα βρείτε στις ιστοσελίδες :

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα