1 Θέση εργασίας για Ηλεκτρολόγο Μηχανικό
Extra Mile
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Γραφείο Διασύνδεσης Πανεπιστημίου Πατρών

Περιγραφή :

Η Extra Mile Σύμβουλοι Μηχανικοί, εταιρεία που ασχολείται με την εκπόνηση μελετών στον τομέα του power engineering, ζητά για άμεση πρόσληψη με σχέση εξηρτημένης εργασίας :

Διπλωματούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό

με έδρα τα γραφεία της εταιρείας στην Γλυφάδα Αττικής

Κύριες αρμοδιότητες θέσης :

  • Power engineering
  • Εκπόνηση ενεργειακών μελετών έργων ΑΠΕ
  • Commissioning & monitoring έργων
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Δίπλωμα ΑΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση Η / Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)
  • Προσόντα που μετρούν θετικά :

  • Γνώση τεχνικών προτύπων και των αρχών της ποιότητας
  • Ενεργειακή κατεύθυνση / ροή
  • Μεταπτυχιακό στις ΑΠΕ ή / και ΜΒΑ
  • Προσαρμογή και ένταξη σε ομάδα
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο με θέμα Θέση Ηλεκτρολόγου Μηχανικού .

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα