Πωλητής B2B (Περιοδεύων)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖ ΑΕ
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 19 ώρες
source : Kariera.gr

Η ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖ. Α.Ε. ηγετική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής Ζαχαρωδών Προϊόντων, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την πλήρωση θέσης

ΠΕΡΙΟΔΕΥΩΝ ΠΩΛΗΤΗ (ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ)

Ο / Η κατάλληλος / η υποψήφιος / α θα δραστηριοποιηθεί στις πωλήσεις Β2Β στην ευρύτερη περιοχή της Βορείου Ελλάδας.

Βασικές αρμοδιότητες :

  • Αποτελεσματική διαχείριση υπαρχόντων πελατών και εξεύρεση νέων σημείων πώλησης,
  • Αξιολόγηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και συνεχούς αναζήτηση νέων ευκαιριών ανάπτυξης των πωλήσεων,
  • Άριστη εξυπηρέτηση και διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα,
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας.
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Τουλάχιστον 5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Τροφίμων (Λιανεμπόριο, Χονδρεμπόριο, HORECA) την τελευταία 10ετία
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας,
  • Δεξιότητες οργάνωσης, προγραμματισμού, και ανάληψης πρωτοβουλιών,
  • Δυναμισμός, Διαπραγματευτική ικανότητα και ευελιξία,
  • Επαγγελματική εμφάνιση, νοοτροπία και συμπεριφορά,
  • Καλές Διαμορφωμένες επαγγελματικές σχέσεις,
  • Δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών εκτός Ν. Θεσσαλονίκης.
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προϋπηρεσίας και προσόντων,
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, tablet.
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα κατά προτίμηση με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

    Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.