Τεχνικός Πωλήσεων
EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS
Τανάγρας, Δήμος Χαλκιδέων
πριν από 13 ώρες
source : Skywalker

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη

Τεχνικό Πωλήσεων

Κωδικός θέσης : TECH.SALES

αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων.

Περιγραφή θέσης :

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων
  • Τεχνική υποστήριξη των συνεργατών κατασκευαστών και εμπόρων της εταιρίας
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου στις περιοχές ευθύνης
  • Καταγραφή οικοδομικών και τουριστικών ενεργειών
  • Επαφή με τεχνικές και μελετητικές εταιρίες και γραφεία
  • Παρακολούθηση των ενεργειών του ανταγωνισμού και των συναφών εταιριών του κλάδου
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών σε τμήμα πωλήσεων προϊόντων δομικών υλικών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευχέρεια μετακίνησης / ταξιδιών
  • Προϋπηρεσία πωλήσεων στον χώρο του αλουμινίου θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα